Blues na granicy

Muzyczny projekt prezentujący dwa oblicza bluesa. W pierwszej części występ zespołu Black Bone Company (Niemcy), w drugiej czołowa polska formacja Sebastian Riedel & CREE.

Black Bone Company – polsko-niemiecka formacja rockowo-bluesowa, założona w 2011 r. przez Janusza Burego i Karola Adlera w Essen. Zespół od samego początku obrał kierunek oparty na mocnym, dobrym brzmieniu i niebanalnych tekstach. BBC to kapela składająca się z muzyków niemieckich i polskich. Koncerty zespołu są bardzo energiczne, dobre jakościowo i brzmieniowo!

Cree to polski zespół grający rocka o silnym zabarwieniu bluesowym, stylem przypominającym muzykę lat 60. i 70. Powstał w 1993 roku w Tychach z inicjatywy trzech niespełna 16-letnich chłopców – Sebastiana Riedla, Sylwestra Kramka i Adriana Fuchsa. Pomysłodawcą nazwy był muzyk Ryszard Riedel, ojciec Sebastiana, którego fascynowała historia i życie Indian, sam chciał w przyszłości mieć zespół o takiej nazwie. W 2013 r. grupa wygrała konkurs Trendy podczas festiwalu TOPtrendy 2013.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce: Plac Bohaterów
  • Termin: 18.06.2016 / godz. 19.00

Organizatorzy

Partnerzy

Partnerzy

Patroni medialni

     

Organizator

Fundacja EDM+ od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym kraju. Realizujemy koncerty, projekty filmowe, wspieramy również młode talenty muzyczne. WIĘCEJ

Szybki kontakt

Biuro festiwalu MOST
ul. Mickiewicza 18/4
69-100 Słubice
tel. 515 550 399
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook