Gry planszowe. Między rzeczywistością a wyobraźnią

Otwarte warsztaty fotograficzne pod patronatem firmy Canon.

Warsztaty fotograficzne mające na celu rozwijanie osobowości twórczych poprzez pracę nad jednym tematem, współpracę grupie, dyskusję i bieżącą analizę powstających prac. Uczestnicy warsztatów będą obrazować współczesne życie w przestrzeni miejskiej, mającej swoje korzenie w odległych czasach. Powierzchnia miasta jest niczym plansza do gry, do której co jakiś czas dołączane są nowe pola. Na nich wszystkich toczy się nieustanna gra podejmowana przez zarządzających wszystkimi polami, a tymi którzy na nie wchodzą, nikt nie zna reguł, one tworzą się w niewidoczny sposób. Codziennie rano wprowadzenie, w ciągu dnia praca indywidualna i konsultacje, wieczorem analiza powstałych prac. Ostatniego dnia wybór najlepszych prac.

Prowadzenie: Andrzej Zygmuntowicz, artysta fotografik, członek ZPAF, prezes Fundacji Konkurs Polskiej Fotografii Prasowej (1992-2002), wykładowca.

Zapisy i kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce: SMOK / Collegium Polonicum
  • Termin: 15-17.06.2016

Organizatorzy

Partnerzy

Partnerzy

Patroni medialni

     

Organizator

Fundacja EDM+ od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym kraju. Realizujemy koncerty, projekty filmowe, wspieramy również młode talenty muzyczne. WIĘCEJ

Szybki kontakt

Biuro festiwalu MOST
ul. Mickiewicza 18/4
69-100 Słubice
tel. 515 550 399
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook