Warsztaty operatorskie z firmą Canon

Otwarte warsztaty operatorskiej pod patronatem firmy Canon realizowane przez operatora i reżysera Mariusza Konopkę oraz Studio Horyzont.

Do dyspozycji uczestników będą najnowsze aparaty cyfrowe-lustrzanki, kamery filmowe i reporterskie oraz zestawy obiektywów filmowych i fotograficznych. Firma Horyzont Studio dzięki firmie LuksFilm, udostępni do testów filmowy zestaw oświetleniowy. Jest to ciężarówka z oświetleniem HMI i FLO. Zestaw lamp jest obsługiwany przez grupę oświetlaczy, którzy zdobywali doświadczenie m.in. przy filmach „Sala samobójców” Jana Komasy czy „Róża” Wojciecha Smarzowskiego.

Część praktyczną warsztatów poprowadzi Mariusz Konopka, niezależny filmowiec, autor zdjęć m.in. do filmów „Teraz i zawsze”, „Leśne doły”, „Korepetytor”. W części praktycznej warsztatów, będzie realizowany teledysk dla zespołu rokowego przy pełnym zaangażowaniu uczestników warsztatów i przy użyciu sprzętufilmowego.

Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Harmonogram warsztatów

17.06.2016 / godz. 10.00-17.00
Collegium Polonicum - prezentacja i testy sprzętu, przedstawiciel firmy Canon poprowadzi wykład na temat najnowszych technologii firmy, porównywanie optyki różnych klas i firm, praca w zespołach.

18-19.06.2016 / godz. 10.00-18.00
Miasto Słubice - realizacja teledysku.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce: Słubice
  • Termin: 17-19.06.2016

Organizatorzy

Partnerzy

Partnerzy

Patroni medialni

     

Organizator

Fundacja EDM+ od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym kraju. Realizujemy koncerty, projekty filmowe, wspieramy również młode talenty muzyczne. WIĘCEJ

Szybki kontakt

Biuro festiwalu MOST
ul. Mickiewicza 18/4
69-100 Słubice
tel. 515 550 399
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook