Wystawa plakatu Akademii Sztuki w Szczecinie

Wystawa ok. 130 plakatów wykładowców i studentów Wydziału Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Kurator: Tomasz Piotr Świtalski. Wystawa potrwa 3 tygodnie.

Cechą charakterystyczną dla naszego wydziału jest różnorodność i otwartość wynikająca z łączenia sztuk pięknych z projektowymi. Wynika ona z wcześniejszej 15-letniej tradycji Wyższej Szkoły Sztuki Użytkowej w Szczecinie, której kadra była podstawą stworzenia Wydziału Sztuk Wizualnych w Akademii Sztuki w Szczecinie. Można powiedzieć, że płynne przenikanie się tych dziedzin stało się naszym znakiem firmowym, a specyficzny charakter dyplomów studenckich realizowanych na naszym wydziale jest tego konsekwencją. Obecna kontynuacja tego doświadczenia wraz z powiększającą się nową, prężną kadrą tworzy dynamicznie rozwijającą się jednostkę akademicką stopniowo powiększającą swoją ofertę skierowaną do przyszłych kandydatów na studia artystyczne.

Dziekan Wydziału Sztuk Wizualnych dr hab. Ireneusz Kuriata, prof. AS.

Dodatkowe informacje

  • Miejsce: Most graniczny
  • Termin: 16.06.2016 / godz. 11:00

Organizatorzy

Partnerzy

Partnerzy

Patroni medialni

     

Organizator

Fundacja EDM+ od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym kraju. Realizujemy koncerty, projekty filmowe, wspieramy również młode talenty muzyczne. WIĘCEJ

Szybki kontakt

Biuro festiwalu MOST
ul. Mickiewicza 18/4
69-100 Słubice
tel. 515 550 399
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bądź na bieżąco

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook